مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

شایدواستون پیش اومده باشه که دوستتون رو دیده باشید كه پیراهنی صورتی به پوشیده و توسط اطرافیان مورد تحسین ، تمجید و توجه فراوان قرار گرفته باشه و به قول معروف بهش بیاد . شما نیز به تبع او ، تصمیم گرفتید كه پیرهنی به همون رنگ بخرید و بپوشید . اما بعد از این كار ، مورد تمسخر و ریشخند اطرافیان قرار گرفته و همون نگاه های پیشین نیز از شما برگردانده شده و در نتیجه اون لباس رو از تن درآورده و لباس های مشكی ، آبی و خاكستری قبلی خودتون رو پوشیده اید .

اگر میخواهید بدونید كه چرا اون پیرهن صورتی مناسب شما نبود و چرا این به آن معنا نیست كه دیگر نباید لباس های رنگی بپوشید ، در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید...

 

رنگ پوست شما چه تیره باشد ، چه روشن و چه درمیان این دو میتوانید رنگی مناسب برای لباس خود انتخاب کنید .

پوست های تیره : افراد تیره پوست معمولاً دارای چشمان و موهای مشكی یا قهوه ای تیره می باشند كه دراین صورت باید لباسی را انتخاب كنند كه با رنگهای تیره مغایرت داشته باشد . این مغایرت چهره را از یكنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می شود .

رنگهای مناسب برای این گروه : صورتی ، سفید ، خاكی ، آبی ملایم ، طوسی روشن  

رنگهای نامناسب این گروه : مشكی ، قهوه ای تیره ، فیروزه ای ، سبزیشمی ، قرمز تیره  

اگر جزو این دسته افراد هستید ، از پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره خودداری كنید ، از آنجایی كه رنگ مشكی و آبی تیره معمولاً به عنوان لباس رسمی كار در نظر گرفته شده و نمیتوان به طور كامل آن را كنار گذاشت ، لذا سعی كنید بكارگیری آنها را به حداقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آنها استفاده نمایید . 

پوستهای معمولی ( نه تیره نه روشن ) : افرادی كه دارای چنین رنگ پوستی هستند میتوانند ، تقریباً از هر رنگ لباس استفاده كنند . از آنجایی كه هر دو رنگ روشن و تیره میتواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد . بنابر این از هردو رنگ میتوان استفاده نمود ولی بهتر است پیراهن را هماهنگ با رنگ چشم انتخاب كنند .  

رنگ های مناسب این گروه : بژ ، آبی ، سرمه ای ، گندمی ، مشكی ، صورتی  

رنگ های نامناسب این گروه : مغز پسته ای ، بنفش ، قهوه ای تیره ، قرمز  

تنها رنگ هایی كه در این گروه اصلاً نباید بكار برد ، رنگ های نزدیك به رنگ پوست است . برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است . از پوشیدن لباسهای « زیتونی یا قهوه ای » خودداری كنید . 

پوستهای روشن : این گونه افراد معمولاً موهایی بلند و روشن داشته و رنگ چشم آنها سبز ، آبی ، طوسی یا قهوهای روشن است . رنگی مناسب این گروه است كه با رنگ پوست تضاد داشته باشد .  

رنگ های مناسب این گروه : آبی ملایم ، قهوه ای ، بژ ، آبی سیر ، رنگی غیر از سفید  

رنگ های نامناسب این گروه : قرمز ، صورتی ، نارنجی ، زرد ، ارغوانی  

دراین گروه به طور كلی باید از رنگ های خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد كافی با رنگ پوست بوجود آید ، بكارگیری رنگ های گرم به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود .

امیدوارم این مقاله در انتخاب رنگ مناسب پوششتون تاثیر گذار باشه

موفق باشید...

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش