مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

 

تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی برای نخستین بار در ایران :

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ! با این سرویس جدید که برای نخستین بار در ایران توسط ایرانسل ارائه می شود ، دارندگان سیم کارت اعتباری ایرانسل می توانند به سادگی و تنها با وارد نمودن یک کد از خط ایرانسل خود ، سیم کارتشان را به دائمی تبدیل کنند . بنابراین ، مشترکینی که مایلند در عوض شارژ سیم کارت به صورت مداوم ، هر دو ماه یکبارصورتحساب دریافت کنند ، یا از خدمات پیشرفته صورتحساب استفاده کرده و صورتحساب تفکیکی بگیرند ، می توانند بدون نیاز به خریداری یک سیم کارت دیگر ( با یکی از دو روش زیر ) به سادگی سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند و از تمامی سرویس ها و مزایای آن ازجمله تعرفه های مقرون به صرفه تر ، فهرست طلایی و سرویس رومینگ بین المللی بهره مند شوند .

نحوه تبدیل سیم کارت برای تبدیل سیم کارت اعتباری خود به دائمی ، طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید :

الف - شارژ سیم کارت : ابتدا بابت تفاوت بهای سیم کارت های دائمی و اعتباری ، سیم کارت اعتباری خود را تا میزان یک میلیون ریال شارژ کنید . مبلغ مورد نظر با توجه به قیمت های تخفیفی سیم کارت های ایرانسل ارائه گردیده و تا اطلاع ثانوی در خصوص هرگونه تغییر قیمت سیم کارت های ایرانسل معتبر می باشد .

ب - ارسال درخواست : پس از اینکه سیم کارت خود را تا مبلغ مذکور شارژ نمودید ، با اجرای هر یک از روشهای زیر ، می توانید برای تبدیل سیم کارت درخواست بدهید :

شماره گیری کد *۷۰# از خط ایرانسل و یا ۲. تماس با ۷۰۰ از خط ایرانسل و سپس وارد کردن شماره های ۷ و بعد ۴ طبق دستورالعمل سیستم راهنما پس از ارسال درخواست طبق دستورالعمل ، یک میلیون ریال بابت مابه التفاوت بهای سیم کارت دائمی و اعتباری ، از حساب سیم کارت اعتباری کسر شده و به این ترتیب ، نوع حساب شما در سیستم ایرانسل ، ظرف ۲۴ ساعت از اعتباری به دائمی تبدیل شده و می توانید از آن پس ، از سیم کارت خود با ویژگی های سیم کارت دائمی استفاده کنید .

با تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ، سیستم ، مشترکین را به طور خودکار در طرح پایه ثانیه ای سیم کارت دائمی قرار می دهد ؛ با این حال ، شما می توانید بمجرد تکمیل مراحل تبدیل سیم کارت ، هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی را که مایل باشید مطابق شرایط ذکر شده در بخش طرح های تعرفه تشویقی ، انتخاب نمایید .

توجه : بسته های افزایشی موجود در سیم کارت اعتباری ، پس از تبدیل سیم کارت به دائمی منتقل نخواهند شد .

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش