مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

خبیث ترین روح تاریخ اروپا

جمعه 11 اردیبهشت 1394

 

خبیث ترین روح تاریخ اروپا

بازار- شهر پانتیفرکت واقع در انگلستان به ادعای برخی میزبان « خبیث ترین روح تاریخ اروپا » شده بود . این روح که به روح خبیث پانتیفرکت معروف بود ، راهب سیاه پوش پانتریفکت نیز نامیده می شد چرا که مردم معتقد بودند او روح راهبی است که در قرن ۱۶ میلادی به قتل رسیده است .

کوی شرقی پلاک ۳۰ منزل خانواده پریچارد بود ، جایی که جو و جین به همراه پسرشان فیلیپ و دخترشان دایان زندگی می کردند . این خانواده ادعا می کردند یک روح که خودشان نام او را « فرِد » گذاشته بودند به شکل های مختلف آن ها را اذیت می کند . « فرد » وسایل خانه آن ها را به این طرف و آن طرف پرتاب می کرد ، اتاق ها را سرد می کرد ، و در کف خانه گودال ایجاد می کرد . علاوه بر همه این ها به ساندویچ مربای خانواده هم ناخنک می زد و روی دستگیره در از خود لکه هایی بر جا می گذاشت . این روح بی قرار تخم مرغ ها را هم اتاق به اتاق جا به جا می کرد و بعد هم آن ها را می شکست .

البته خرابکاری های فرد به همین چیزها ختم نشد . یکی از وحشتناک ترین اتفاقاتی که برای این خانواده افتاد وقتی بود که روح خبیث دختر خانواده یعنی دایان را از گردنش گرفت و کشان کشان از پله ها به طبقه بالا برد . ظاهراً جای دست های روح روی گردن دایان باقی مانده بود . یک بار دیگر هم روح سعی کرده بود دایان را با سیم برق خفه کند . شهردار منطقه ، پلیس ، و چندین جن گیر و پژوهشگر ارواح از این خانه بازدید کرده اند . یکی از افرادی که به دست بودن ماجرای روح پانتیفرکت اعتقاد داشت کارول فیلدهاوس ، همسایه دیوار به دیوار خانواده پریچارد بود . کارول ادعا داشت که روح گاهی از دیوار رد شده به خانه اش سرک می کشد . وی حتی مدعی شد که فرِد را دیده و با او حرف زده است ، هرچند که خود روح بیشتر اوقات همان جا می ایستاده و نگاه های تهدیدآمیز به او می کرده است . او می گوید قد این روح تقریباً ۱ متر و ۶۵ سانتی متر بوده است . خانه پلاک ۳۰ هم اکنون خالی است و راهب سیاه پوش از این موضوع راضی است .

کارول می گوید : « او همیشه به ما می گفت هر کسی که به این خانه اسباب کشی کند به ۱۲ ماه نرسیده فرار خواهد کرد .

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش