مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

آیا میدانید اولین اتوموبیل توسط چه کسی و در چه تاریخی ساخته شد ؟ و یا دوس دارین با تاریخچه ی این وسیله ی دوست داشتنی آشنا شوید ؟

پس اگه واستون جالبه و دوس دارین بدونین در ادامه ی مطلب با ما همراه باشین...

ادامه مطلب

كیسه های هوا هم مانند كمربند ایمنی در سال های اولیه ، موضوع تحقیقات و آزمون های جدی دولتی و صنعتی هستند . در این مقاله به كیسه های هوا و اینكه آنها چگونه كار می كنند، مشكلات آنها چیست و تكنولوژی آنها به چه سمتی پیش می رود خواهیم پرداخت . 

در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید...

ادامه مطلب

یه زمانی خودروها خیلی ساده بودن و تواناییشون به حمل بار و مسافر محدود بود ولی امروزه خودروها بسیار پیشرفته شدن و به توانایی مجهز شدن که پیش از این حتی تصورش و هم نمی کردیم . یکی از مهم ترین دلایل این پیشرفت های حیرت انگیز صنایع خودروسازی ، پیشرفت های صنایع کامپیوتر ، الکترونیک و ارتباطات می باشد .

ما هم در این مقاله کوتاه قصد داریم به بررسی مهم ترین پیشرفت های صنایع خودروسازی بپردازیم که در آینده نزدیک عرضه می شوند .

در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید...

ادامه مطلب

امروزه در خودروهای مدرن از به منظور سهولت راننده از حسگرهای باران بکار میبرند و این حسگر ها نیز در صورت بارش باران به صورت خودکار برف پاک کن خودرو را به کار انداخته و شیشه ی خودرو را از باران پارو میکنند .

حال برای آشنایی با نحوه ی عملکرد و انواع حسگرهای باران در ادامه ی مطلب با ما همرته باشید...

ادامه مطلب

از اونجایی که رانندگی در شن و باتلاق با رانندگی در جاده های اسفالت زمین تا آسمون تفاوت داره و مشکل تره در این مقاله قصد داریم نکاتی رو در خصوص نحوه ی رانندگی تو این شرایط رو بهتون آموزش بدیم

در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید...

ادامه مطلب