مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

آموزش ضربات ایستگاهی در بازی pes

یکشنبه 02 فروردین 1394

در این بخش قصد داریم شما را با نحوه ی صحیح زدن ضربات ایستگاهی در بازی محبوب فوتبال pes آشنا نماییم تا بتوانید از این موقعیت های طلایی بدست آمده به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید !

برای مشاهده ی این آموزش ها در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید !

ادامه مطلب

آموزش نحوه ی دفاع در بازی pes

یکشنبه 02 فروردین 1394

در این بخش قصد داریم شما را با نحوه ی صحیح دفاع کردن در بازی محبوب فوتبال pes آشنا کنیم تا بتوانید با استفاده از این آموزش در مواقع ضروری سیستم دفاعی خود را به بهترین شکل ممکن سازماندهی نمایید !

برای مشاهده ی جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید . . .

ادامه مطلب

در این بخش قصد داریم شما را با انواع ترفند های کاربردی در بازی محبوب فوتبال pes آشنا نماییم تا بتوانید با استفاده از این آموزش ها در موقعیت و شرایط مناسب از آنها استفاده نمایید !

در ضمن اگر شما نیز ترفند خاصی را میدانستید که در این پست ذکر نشده است در قسمت نظرات ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت درج شود ! ( با تشکر از همکاری شما ! )

برای مشاهده ی این ترفندها در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید . . .

ادامه مطلب

در این پست قصد داریم شما را با نحوه ی صحیح ترکیب چینی در بازی محبوب فوتبال pes آشنا نماییم تا بتوانید با استفاده از این آموزش ها در شرایط مختلف بازی اصولی ترین ترکیب ها را بکار ببرید !

برای این منظور در ادامه مطلب با ما همراه باشید . . .

ادامه مطلب

در این بخش قصد داریم شما را با انواع پاس ها و سانترها در بازی محبوب فوتبال pes آشنا نماییم تا بتوانید از حداقل موقعیت های خود بیشترین استفاده و بهره را ببرید !

برای این منظور در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید !

ادامه مطلب

آموزش انواع شوت در بازی pes

پنجشنبه 28 اسفند 1393

در این پست قصد داریم شما را با انواع شوت در بازی محبوب فوتبال pes آشنا کنیم تا با استفاده از این آموزش ها بتوانید با توجه به شرایط شوت های قدرتی و دقیق و هدفمند بزنید !

برای این منظور در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید !

ادامه مطلب

 با سلام خدمت همه ی pes بازای عزیز : در این بخش قصد داریم شما را با بهترین و نابترین تکنیک های کاربردی و نحوه ی استفاده ی آنها در بازی محبوب pes آشنا کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها به راحتی تیم حریف را شکست دهید و در کل کل مقابل دوستاتون کم نیارید و با اختلاف گل بالا شکستشان دهید !

در صورتی که شما نیز تکنیک و ترفند دیگری از این بازی میدانستید در قسمت نظرات ثبت کنید تا با نام خودتان در سایت درج شود ( با تشکر از همکاری شما )

برای آشنایی با این ترفندها در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید . . .

ادامه مطلب